Доставка

Доставка по Україні

Для доставки наших робіт по Україні ми користуємося послугами експрес-доставки «Нова пошта».

На сайті «Нової пошти» Ви можете знайти Ваше місто та уточнити, в якому відділенні Вам буде зручно забрати посилку.

Для здійснення доставки, Вам необхідно повідомити нам номер відділення «Нової пошти» або (якщо Вам необхідна доставка додому) адресу доставки, прізвище, ім’я, по батькові та номер телефону людини, яка забиратиме посилку. Для отримання посилки, при собі потрібно мати паспорт та номер накладної, який ми Вам повідомимо.

Доставка на відділення «Нової пошти» займає не більше 2-х робочих днів у будь-який обласний центр і не більше 3-х робочих днів у інші населені пункти.

Також для доставки ми можемо скористатися послугами «Укрпошти» або інших підприємств.

Якщо Ви знаходитеся в м. Миколаєві, Ви можете:

1. Самостійно забрати готову роботу в нашому офісі.

2. Замовити доставку по місту. Вартість – 25 грн. Кур’єр прибуває в призначений час та очікує не більше 10 хвилин; за кожні наступні 10 хвилин очікування – додатково 5 грн. до вартості доставки.


Доставка в Росію, Білорусь, Молдову, Грузію, країни Європи

Для здійснення доставки, Вам необхідно повідомити нам Ваші прізвище, ім’я, по-батькові, номер телефону, місто, адміністративну одиницю, країну. Для отримання посилки, при собі потрібно мати документ, що посвідчує особу.

Для доставки за межі України ми користуємося послугами Державного підприємства спеціального зв’язку (ДПСЗ), або за допомоги державного підприємства «Укрпошта».

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>